Výroba komponentů a nářadí

3D a 5D

Realizujeme jak jednoduché mechanické opracování jako jsou otvory pro sloupky vedení a závity pro transportní oka, ale také i výběry pro vložky či celé celky pro stavbu Vašeho nářadí, přípravků, strojů a jiných. Jedná se jak o hrubovací tak dokončovací práce ve 3D, maximální rozměr obrobku 1300x1800mm/6tun. Umíme též obrábět 5D.

Shadow
Slider

Obrábění

Zajišťujeme vývoj, návrh a následnou výrobu dílů/komponentů, jejich sestav či celků v kusové a malosériové výrobě včetně dílů přesných a technologicky náročných.​

Díly navrhujeme zejména pro naše výrobky z recyklovaného PVC a to ve 3D – Catia, PRO-Engineer. K navrženým dílů konstruujeme též lisovací nářadí.

V součinnosti s našimi kooperanty jsme schopni taktéž zajistit výrobu komponentů či celých nástrojů pro tlakové i nízkotlaké lití hliníku, lití zinku a hořčíku a nástrojů pro vstřikování plastů, pryže a SMC, modelové zařízení a jaderníky na šedou a tvárnou litinu, dále díly jako hřídele, příruby, pouzdra a kroužky, dělená pouzdra a kroužky, skříně, kostry, tělesa, speciální šrouby a matice, šneky, ozubená kola a nebo řetězová kola.

Obrábění odlitků, svařenců, výkovků, repase strojů a jiná. Také kroužky, dělená pouzdra a kroužky, skříně, kostry, tělesa, speciální šrouby a matice, šneky, ozubená kola, řetězová kola. Obrábění odlitků, svařenců, výkovků, repase strojů a mnoha více.

Hlavním naším cílem je zvyšování kvality našich vyrobků.