Výrobky z recyklovaného PVC

229 -46

prvky dopravních cest

Jednotlivá řešení problematiky silničního provozu – zpomalovací pruhy, carstopy, kabelové mosty,stavební prvky zatáček, křižovatek, přechodů, parkovacích ploch, dočasných a trvalých dopravních staveb atd.

120 (15)

Podlahové desky

Desky pro stavbu nových podlah, nebo řešení problému existujících prasklých, vlhkých nebo jinak poškozených betonových či epoxidových podlah. V případě potřeby lze panely flexibilně sestavovat, rozebírat nebo měnit. Nosnost: až 3,5t/dm² (v závislosti na podkladu).

ponton-15

Pontonové desky

Panely pro dočasné cesty, staveniště, parkovací místa, skladovací plochy, vhodné pro jeřábové a montážní plošiny. Nesporná výhoda proti betonovým panelům je vysoká pevnost a nízká hmotnost. Nosnost: cca 1000t/m² (v závislosti na povrchu).

P1000005

Víceúčelové doplňky

Prvky stavební infrastruktury, občanské vybavenosti, privátního využití

Novinka

Nájezd k obrubníku – barevný

 

Ideální řešení pro přístup ke každém obrubníku, ať už pro vozidla nebo pro invalidní vozíky a kočárky. Použití jak v domácnosti nebo také pro zabezpečení dočasných či trvalých dopravních staveb umožňující přístup pro chodce, osobní i nákladní dopravu. K dispozici jsou dva různé rozměry, barevné kombinace.

6.5/10

Prodáváme, vyvíjíme a instalujeme širokou produktovou řadu výrobků z recyklovaného PVC.

Při naší výrobě si recyklované PVC zachovává své vynikající vlastnosti – je dobrým tepelným izolantem, nesnadno hořlavý, chemicky stálý.

Zákazníkům nabízíme označení našich unifikovaných výrobků1 zákaznickým logem, vývoj výrobků přímo na základě zákaznických požadavků včetně dodávek lisovacího nářadí.
1 Zákaznické výrobky na našem webu nenaleznete.